تهران، سیدخندان به سمت رسالت شرق، خیابان کابلی (دبستان)، نبش کوچه آگاهی، پلاک ۴ ، واحد ۱۵
۰۹۱۲۰۱۹۹۳۸۶   ۰۲۱۸۸۴۷۱۵۲۱

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو – بخش ششم

فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو | سایت سازان

در ادامه بحث فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو در این مقاله به فاکتور ساخت لینک می‌پردازیم که یکی از فاکتور های موفقیت در سئو off page می‌باشد. گوگل اولین موتور جستجوگری است که خیلی به لینک‌های سایت برای رتبه دهی اهمیت می‌دهد.
لینک‌ها از نشانه‌های خارجی بسیار مهم برای رتبه‌بندی سایت‌ها هستند.

Lq: Link Quality

همان‌گونه که اگر شما مریض باشید، بین توصیه‌های ۵ دکتر و ۵۰ نفر آدم معمولی، به توصیه‌های دکترها اعتماد می‌کنید چون در این ضمیمهمتخصص هستند، موتورهای جستجو نیز همین‌گونه بند. به تمام لینک‌های موجود در طراحی سایت شما اعتماد نمی‌کنند و فقط بهترین آن‌ها را در نظرمی‌گیرند.لینک باکیفیت لینکی است که از متن مطالب یک سایت گرفته شود نه از کامنتهای موجود در آن. همچنین لینک‌هایی که از سایت‌های مشابه سایت شما گرفته شوند، ازنظر گوگل لینک‌های قدرتمندی هستند.

Lt: Link Text / Anchor Text

لغاتی که در متنی که آن را لینک می‌کنید بسیار مهم هستند. گوگل این لغات را بررسی می‌کند و این برداشت را می‌کند که شما در زمینه لغات لینک شده بسیار ماهر و متخصص هستید. به‌عنوان‌مثال سایت آمازون در لغت book جایگاه بالایی دارد ولی در لغت boat اصلا رتبه‌ای ندارد.پس سعی کنید لغات مهم و کلیدی که مربوط به تخصصتان است را لینک کنید تا به رتبه‌بندی سایت خود کمک کنید.

Ln: Number Of Links

همان‌طور که قبلا گفتیم تعداد لینک زیاد در طراحی سایت عامل افزایش سئو در سایت می‌شود. این نکته را بدانید که اهمیت اینکه از سایت شما ۱۰۰ لینک به صفحات مختلف زده شود و یا اینکه از ۱۰۰ سایت مختلف به سایت شما لینک زده شود، یکسان است.درگذشته صرفا تعداد لینک زیاد در سایت بسیار مهم بود اما به‌طور پیوسته یادگیری موتورها در اینکه چگونگی ارزش‌دهی به لینک‌ها کاهش‌یافته است.

آیا مطلب فوق توانست نظر شما کاربر گرامی را جلب نماید ؟ لطفا نظر خود را در مورد موضوع مطرح شده به کارشناسان گروه سایت سازان اعلام نمایید تا بتوانیم مطالب مفید تری را در مورد اخبار طراحی سایت و سئو به شما سروران گرامی ارائه دهیم .با ما در بخش های بعدی فاکتورهای موفقیت در موتورهای جستجو همراه باشید.

نوشته های مرتبط

دیدگاه ‏خود را بنویسید